Serwis

Profesjonalny serwis 
klimatyzacji i nie tylko

Nawet najlepszy z klimatyzatorów nie jest urządzeniem, które może pracować w nieskończoność z tą samą wydajnością. W wyniku eksploatacji niektóre części klimatyzatora będą ulegać zużyciu,
co z kolei przekłada się na jakość pracy urządzenia, a także poziom komfortu jego użytkowników. Można temu zapobiegać poprzez odpowiedni serwis klimatyzacji.

Zapraszamy!

serwis klimatyzacji
serwis klimatyzacji Warszawa

Zakres serwisu klimatyzacji

W ramach profesjonalnego serwisu nasi pracownicy wykonują:

  • Oczyszczanie filtrów oraz wentylatorów klimatyzatora
  • Dezynfekcję oraz odgrzybianie parownika
  • Kontrolę szczelności układu chłodniczego – w razie potrzeb uzupełniają poziom płynu chłodniczego
  • Kontrolę poprawności funkcji klimatyzatora
  • Kontrolę zgodności parametrów układu chłodniczego

oraz wiele innych prac. Nasi serwisanci to doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni fachowcy, którzy w swojej pracy wykorzystują wyłącznie najlepszy sprzęt i narzędzia. Dzięki temu możemy zagwarantować skuteczność serwisu – po jego wykonaniu klimatyzatory znów działają zgodnie ze swoim przeznaczeniem.

Pamiętaj o serwisie klimatyzacji

Regularne serwisowanie klimatyzacji jest niezbędne w celu utrzymania urządzenia w jak najlepszym stanie technicznym gwarantującym bezawaryjną pracę przez wiele lat. W czasie serwisu poszczególne elementy klimatyzatorów są poddawane kontroli i w razie potrzeby wymieniane na nowe, zanim ulegną całkowitemu zużyciu i doprowadzą do poważniejszych usterek i awarii. Z kolei wykonywana w ramach serwisu dezynfekcja pozwala znacznie podnieść komfort oraz bezpieczeństwo użytkowników, którzy nie są narażeni na działanie rozwijających się w klimatyzacji grzybów, pleśni i bakterii.